Kamery na żywo z Gubałówki - Oglądaj Live

Jeśli chcemy zobaczyć Gubałówkę na własne oczy, nie musimy tam podróżować. Wystarczy, że skorzystamy z możliwości, jakie oferuje nam nowoczesna technologia, dzięki której kamera internetowa staje się swoistym oknem na świat. Zapraszamy na krótki artykuł o tym, co trzeba zrobić, aby zobaczyć pejzaże Gubałówki na własne oczy.

Jak działają kamery pod Gubałówką? Co można w nich zobaczyć?

Kamery pokazujące widok na Kasprowy Wierch oraz Gubałówkę, to propozycja dla osób, które chcą odbyć wirtualną podróż po okolicach tego niezwykłego, tatrzańskiego masywu. Całodobowy i udostępniany w Internecie monitoring opiera się na trzech różnych kamerach. Dzięki nim mamy wgląd na:

  • Kasprowy Wierch (z Gubałówki),
  • dolną stację kolejki na Gubałówkę,
  • górną stację kolejki na Gubałówkę.

Słów kilka o kamerach na Gubałówce - dlaczego warto je włączyć?

1. Kamera Gubałówka - Kasprowy Wierch

To kamera online, która jest najczęściej wybierana przez Internautów. Dzięki niej można zobaczyć panoramę tego niezwykłego szczytu. Co ważne, obraz z kamery jest ruchomy, dzięki czemu możemy podziwiać nie tylko sam Kasprowy Wierch, ale też szczyty znajdujące się w jego bliskim sąsiedztwie. Warto dodać, że Gubałówka sama w sobie jest wyjątkowym punktem widokowym, dlatego obraz rejestrowany i przesyłany przez nią to prawdziwa gratka dla każdego Internauty.

2. Kamera obejmująca zasięgiem dolną stację kolejki na Gubałówkę

Ta kamera live to prawdziwa atrakcja dla tych, którzy chcą zobaczyć na żywo konstrukcję dolnej stacji, z której kolejka odjeżdża na Gubałówkę. Dzięki niej osoby korzystające np. z naszych apartamentów mogą szybko sprawdzić, jak długie kolejki znajdują się przed obiektem. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą efektywnie wykorzystać swój czas na wypoczynek w Tatrach.

3. Kamera rejestrująca obraz górnej stacji kolejki na Gubałówkę

Kamera przy górnej stacji kolei liniowo-terenowej PKL Gubałówka to propozycja dla tych osób, które lubią oglądać świat z nieco wyższej perspektywy. Dzięki niej można (przy słonecznej pogodzie) zobaczyć Zakopane, Tatry Zachodnie, oraz Kasprowy Wierch. Dzięki niej można łatwo sprawdzić, jaka pogoda panuje w danym momencie na stoku, a także zaplanować swoją aktywność na Gubałówce.

Niezależnie od tego, czy preferujemy widok na dolną stację kolei na Gubałówkę, czy też na Kasprowy Wierch, warto pamiętać, że kamery należące do PKL mają istotny wpływ na bezpieczeństwo zarówno samych turystów, jak i pracowników Polskich Kolei Linowych. Dzięki nim można monitorować sytuację, nadzorować akcję ratunkową, a także sprawdzić stan pogody na szlaku.

Jeśli chcesz zobaczyć co dzieje się aktualnie na Gubałówce, sprawdź kamery zamieszczone na stronie PKL: https://www.pkl.pl/gubalowka/kamery-online.html

© 2024 Apartamenty pod Gubałówką - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij