Skip to main content

Zakopane to samo serce gór polskich. Co roku przyjeżdża tu wielu turystów spragnionych unikalnego, góralskiego folkloru, górskich wędrówek, świeżego powietrza czy też zimowych szaleństw. Pozostaje jednak zawsze pytanie – który nocleg wybrać? Otóż odpowiedź jest prosta – Apartamenty w centrum Zakopanego! Dlaczego są one warte naszej uwagi?

1) Znakomita lokalizacja
Przede wszystkim należy wspomnieć o świetnej lokalizacji tych apartamentów. Położone są one bowiem rzeczywiście tuż pod Gubałówką, zaledwie 150 metrów od dolnej stacji. Co więcej – Krupówki znajdują się tylko 300 metrów od apartamentów. Jak zapewne także już odgadli miłośnicy górskich wycieczek, w pobliżu znajduje się naprawdę wiele różnych szlaków. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że jedna z najpopularniejszych destynacji narciarskich, czyli kompleks Szymoszkowo, położona jest zaledwie kilka minut jazdy samochodem.

2) Tradycyjny folklor i współczesne udogodnienia

Co więcej trzeba wspomnieć o tym, że każdy z 21 apartamentów, które możemy wynająć, zaaranżowany jest w tradycyjnym, zakopiańskim stylu umiejętnie połączonym z nowoczesnymi elementami i udogodnieniami. Mamy zatem w każdym apartamencie wygodne, rozkładane sofy i małżeńskie łóżka, w pełni wyposażoną, nowoczesną łazienkę, kuchnię z płytą ceramiczną oraz żelazko i suszarkę.

3) Idealny dla rodzin z dziećmi i grupy znajomych
Ze względu na dużą, komfortową przestrzeń oraz zapewnioną prywatność, taki nocleg w Zakopanem doskonały jest dla rodzin z dziećmi albo grupki znajomych.

4) Apartamenty – każdy znajdzie coś dla siebie
Nie bez znaczenia jest także fakt, że w tym obiekcie dostępne są różne apartamenty w Zakopanem. Konkretniej do wyboru mamy aż 21 różnych apartamentów. Są to apartamenty komfort, standard, premium oraz dwupoziomowe. Każdy z nich posiada wygodną łazienkę, kuchnię, salon i sypialnię. Różnica pomiędzy nimi zawarta jest w liczbie poszczególnych łóżek i pokoi, w obecności balkonu z widokiem na Giewont czy też w sposobie aranżacji przestrzeni. Każdy może znaleźć to, czego najbardziej potrzebuje.

5) Łatwość zamówienia
Kolejną zaletą Tatrzańskiej Miejscówki jest wybitna łatwość z jaką można zamówić nocleg. Generalnie bowiem na stronie obiektu dostępny jest formularz, który możemy wypełnić i zamówić ten świetny nocleg w centrum. Warto również dodać , że na stronie możemy także obejrzeć zdjęć poszczególnych apartamentów i wybrać ten, który nam najbardziej pasuje. Jeśli tylko będzie on wolny, właściciele obiektu z chęcią przychylą się do naszej prośby.