Skip to main content

My też bierzemy udział w akcji #WypocznijBezpiecznie

By 23 czerwca 2020Bez kategorii

„Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!” – to hasło kampanii organizowanej przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Branża zachęca podróżujących do pobytu w hotelach, podkreślając odpowiednie przygotowanie do przyjęcia gości. My również bierzemy udział w akcji i roimy wszystko, żeby naszym Gościom zapewnić komfortowy i bezpieczny pobyt.

Pomysłodawcą kampanii jest Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl.

Choć sytuacja, w jakiej znalazła się branża hotelarska, jest dramatyczna, to jednocześnie hotelarze z całego kraju pokazują, że ich praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja wyrażona w empatii, otwartości na drugiego człowieka, chęci do niesienia pomocy. Symboliczne gesty wsparcia w postaci serc z zapalonych świateł pokoi na budynkach hoteli, zapewnianie posiłków i noclegów pracownikom medycznym, przekazywanie środków czystości dla szpitali pokazują, że gościnność jest wpisana w nasze DNA. Za to kocham hotelarstwo. Chcieliśmy dać wyraz tej pasji w kampanii – mówi Karol Weber, a my podpisujemy się pod tymi słowami.

Na tej stronie możecie sprawdzić zasady bezpieczeństwa, jakie dla Was wprowadziliśmy: www.ighp.pl/wypocznijbezpiecznie.

Co nasz udział w akcji oznacza dla Gości?

Możecie być pewni, że wdrożyliśmy i przestrzegamy wszystkich wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Zdrowia, zapewniając naszym Gościom bezpieczny pobyt. A w razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.