Skip to main content

Polski Bon Turystyczny – ostatnie miesiące

By 3 sierpnia 2022Bez kategorii

Polski Bon Turystyczny trzeba wykorzystać do końca września 2022 roku. W naszych apartamentach można zapłacić nim za wakacje lub opłacić zadatek za pobyt planowany w innym terminie tego roku.

Przypomnijmy, za co dokładnie można zapłacić Bonem Turystycznym?

Bonem można zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego. Bon działa wyłącznie na terenie Polski – pełna baza turystyczna dostępna jest na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow. Można go zrealizować płacąc za nocleg w Apartamentach Pod Gubałówką. Wystarczy zgłosić nam taką chęć mailowo lub telefonicznie.

Kiedy można wykorzystać bon?

Bon Turystyczny jest ważny do końca września 2022 roku i do tego czasu trzeba go wykorzystać – co oznacza, że zostało niewiele czasu. Wykorzystanie bonu nie musi oznaczać przymusowych wakacji w sierpniu czy wrześniu ? W Apartamentach Pod Gubałówką można zapłacić bonem zadatek za pobyt w Zakopanem na przykład w grudniu. Dokładnie tak, możecie bonem zapłacić za pobyt w górach w czasie tegorocznych świąt lub innym pasującym Wam terminie. Co więcej, jak zdecydujecie się już teraz, możecie wykorzystać go nawet na przyszłoroczne ferie. Ważne, żebyśmy mieli jeszcze wolne miejsca i żeby zapłacić bonem dopóki jest ważny.

Ile wynosi zadatek?

Wszystko zależy od terminu i długości planowanego pobytu. Rezerwujemy apartamenty już od dwóch nocy. Prosimy o indywidualny kontakt i wtedy to przeliczymy. Płacąc bonem w naszych apartamentach pozostałą kwotę można uregulować w inny, wygodny sposób.