Skip to main content

Polski Bon Turystyczny – wykorzystaj do 30 września 2022

By 9 listopada 2021Bez kategorii

Polski Bon Turystyczny można wykorzystać do końca września 2022 roku. Tak, termin ten został wydłużony o całe pół roku. Przez cały ten czas możecie zapłacić nim za nocleg w naszych apartamentach.

Za co dokładnie można zapłacić Bonem Turystycznym?

Bonem można zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego. Bon działa wyłącznie na terenie Polski – pełna baza turystyczna dostępna jest na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow. Można go zrealizować płacąc za nocleg w Apartamentach Pod Gubałówką. Wystarczy nas o tym poinformować, a podpowiemy, co i jak. To naprawdę łatwe ?

Jak wykorzystać kwotę 500 zł?

Wiemy, że taka kwota to bardziej dofinansowanie do wakacji. Dlatego za nocleg w naszych apartamentach można zapłacić bonem, a pozostałą kwotę uregulować w inny, wygodny sposób. Można przyjechać do nas na dłużej lub wybrać się na weekend. Rezerwujemy apartamenty już od dwóch nocy.

Czy jesień to dobry czas na pobyt w górach?

Jak najbardziej! Na pobyt w górach nie ma złego momentu. Teraz jesień rozpieszcza nas kolorowymi pejzażami. A kiedy te zamienią się na monochromatyczne w odcieniu mroźnej bieli, to dalej będziemy mogli zaoferować naszym Gościom mnóstwo atrakcji. Z nartami i już na dniach otwieranymi saunami na czele. Niebawem święta i ferie – jeśli planujecie pobyt w Zakopanem w tym czasie, to doradzamy długo zwlekać z rezerwacją.