Skip to main content

Pomożemy zorganizować niespodziankę

By 12 czerwca 2023Bez kategorii

Zakopane to wyjątkowe miejsce, które sprzyja celebrowaniu ważnych momentów. W Apartamentach Pod Gubałówką pomagamy o takie chwile zadbać kompleksowo. Goście zamawiają usługę i przyjeżdżają na gotowe – my organizujemy kwiaty, tort, szampana i balony.

Pomagamy przygotować niespodziankę dopasowaną do okazji. Urodziny, zaręczyny, baby shower czy po prostu romantyczny pobyt w Zakopanem. Przygotujemy nasz apartament zgodnie z Twoimi wskazówkami. Najlepsze jest to, że kiedy przyjedziecie, wszystko będzie już zrobione, więc można zaskoczyć ukochaną osobę.

Przygotowaniem apartamentu zajmuje się firma zewnętrzna, z którą współpracujemy. Balony HAPPY DAY Zakopane mają duże doświadczenie – ich zachwycające realizacje możecie zobaczyć u nich na Instagramie lub Facebooku. Dziesiątki kolorowych balonów? Nie ma problemu. Wielki dmuchany pierścionek? Oczywiście! Dwumetrowy miś? Będzie.

Przygotowanie można zlecić nam, ale można też samemu odwiedzić ich sklepy w Zakopanem. Mają ich dwa, na ulicy Gimnazjalnej 5 oraz na ulicy Witkiewicza 6 – to blisko Krupówek, a do Krupówek z naszego apartamentowca jest tylko 300 metrów 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze, zadzwoń do nas: +48 504 730 740.