Skip to main content

Walentynki w Zakopanem

By 6 lutego 2023Bez kategorii

Kochasz góry i Walentynki chciałbyś spędzić w Zakopanem? A może po prostu na Dzień Zakochanych szukasz romantycznej scenerii rodem z miłosnych komedii? Zapraszamy do naszych apartamentów w stolicy polskich gór. Centrum Zakopanego, 150 metrów od dolnej stacji na Gubałówkę i 300 metrów od Krupówek.

Pobyt u nas to idealny plan na Walentynki. Apartamenty Pod Gubałówką są o krok od najromantyczniejszych wydarzeń w całych polskich Tatrach. Od dolnej stacji na Gubałówkę dzieli nas 150 metrów – a to na szczycie tej góry zaplanowano wyjątkowe atrakcje dla zakochanych.

Jak wygląda harmonogram imprezy?

  • 10:00-16:00 Uwiecznij ten moment – kącik fotograficzny, który na trwałe uwieczni wyjątkowe chwile
  • 10:00-16:00 Jak Was widzą, czyli szybkie 5 minutowe portrety
  • 13:00-16:00 Miłosne nuty, muzyka na żywo w wykonaniu młodych artystek z Akademii Śpiewu w nowoczesnej aranżacji
  • 16:00-21:00 Walentynkowy koncert życzeń, muzyka grana przez DJ z dedykacjami
  • 18:00 Iskry miłości, czyli wspólne odpalenie zimnych ogni oraz dla odważnych – wyznania miłosne słyszane na całą Gubałówkę… nie podpuszczamy, ale w ten sposób można się oświadczyć 😉

Dokładnie 14 lutego Gubałówka zamieni się w Krainę Miłości ozdobioną 1000 balonów serc z helem. Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Restauracją Tarasy Gubałówka i Restauracją Widokówka, które specjalnie na Walentynki przygotowały wyjątkowe, pełne miłości menu!

Wiemy, że nasze apartamenty chętnie wybierają nowożeńcy. Dlatego tym bardziej kibicujemy całemu wydarzeniu. To takie romantyczne wrócić do nas po latach – w tym samym miejscu oświadczyć się i przyjechać na podróż poślubną. Miłość kwitnie w Apartamentach Pod Gubałówką!

Zainteresowanie jest duże, dlatego zapraszamy do rezerwacji ostatnich wolnych apartamentów.