Skip to main content

Pomożemy zorganizować niespodziankę

By Bez kategorii

Zakopane to wyjątkowe miejsce, które sprzyja celebrowaniu ważnych momentów. W Apartamentach Pod Gubałówką pomagamy o takie chwile zadbać kompleksowo. Goście zamawiają usługę i przyjeżdżają na gotowe – my organizujemy kwiaty, tort, szampana i balony.

Pomagamy przygotować niespodziankę dopasowaną do okazji. Urodziny, zaręczyny, baby shower czy po prostu romantyczny pobyt w Zakopanem. Przygotujemy nasz apartament zgodnie z Twoimi wskazówkami. Najlepsze jest to, że kiedy przyjedziecie, wszystko będzie już zrobione, więc można zaskoczyć ukochaną osobę.

Przygotowaniem apartamentu zajmuje się firma zewnętrzna, z którą współpracujemy. Balony HAPPY DAY Zakopane mają duże doświadczenie – ich zachwycające realizacje możecie zobaczyć u nich na Instagramie lub Facebooku. Dziesiątki kolorowych balonów? Nie ma problemu. Wielki dmuchany pierścionek? Oczywiście! Dwumetrowy miś? Będzie.

Przygotowanie można zlecić nam, ale można też samemu odwiedzić ich sklepy w Zakopanem. Mają ich dwa, na ulicy Gimnazjalnej 5 oraz na ulicy Witkiewicza 6 – to blisko Krupówek, a do Krupówek z naszego apartamentowca jest tylko 300 metrów 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze, zadzwoń do nas: +48 504 730 740.

Majówka w Zakopanem

By Bez kategorii

Majówka w Zakopanem

Długi majowy weekend już za kilka dni. W tym roku sytuacja jest idealna – wystarczy wziąć trzy dni wolnego, żeby w górach spędzić aż dziewięć dni! Oczywiście w naszych apartamentach można zarezerwować też krótszy pobyt. Do Zakopanego zapraszamy już na dwie noce.

Wiosenne wędrówki po górach

Na długi majowy weekend polecają się spacery po górach. Wiosna to dobry czas na piesze wycieczki – dopisuje pogoda, dzień staje się coraz dłuższy, a przyroda buzi się do życia. W Tatrach o tej porze roku szczególnie zachwycają dywany z krokusów. Początkiem maja można je zobaczyć np. na Polanie Chochołowskiej.

U podnóża Gubałówki

W tym roku do listy miejsc, gdzie można podziwiać krokusy dopisujemy Gubałówkę. To najwyżej położone miejsce w Zakopanem – 1126 metrów n.p.m. Na szczyt Gubałówki można wyjechać kolejką. Do jej dolnej stacji z naszych apartamentów jest tylko 150 metrów. Można też wspiąć się o własnych siłach – taki spacer zajmie około godzinę marszu. Ze szczytu zobaczymy inne znane góry: Giewont i Kasprowy Wierch, a przy dobrej pogodzie również najwyższe szczyty Tatr Wysokich. Do tego Gubałówka oferuje liczne atrakcje, jak np. restauracje i ogródki gastronomiczne czy park linowy.

Parki linowe

To fajny sposób na zapewnienie niebanalnego wysiłku fizycznego i dobrej zabawy z nutką adrenaliny. Parki linowe w Zakopanem zapewniają zróżnicowane stopnie trudności, dlatego są dobrą propozycją zarówno dla dzieci, osób stawiających w nich pierwsze kroki oraz zaprawionych w górskich wspinaczkach. Szczególnie polecamy park linowy Złota Grań, położony na szczycie Gubałówki. To jeden z największych parków linowych w Polsce. Posiada 7 tras, ponad 100 przeszkód, 700 m zjazdu na tyrolkach, 16 metrowy pal oraz ściankę wspinaczkową. Dzięki specjalnie przygotowanej trasie dla najmłodszych park spełni też rolę placu zabaw dla dzieci. Innym miejscem, które polecamy dzieciom jest GuGu Park Linowy położony przy ul. Piłsudskiego, tylko 30 minut spacerkiem od naszych apartamentów.

Blisko Krupówek

Z naszych apartamentów do Krupówek jest dokładnie 300 metrów. Taka odległość zapewnia ciszę i spokój przy samym apartamentowcu. Ale wystarczy kilka kroków i można spacerować po najpopularniejszym deptaku w Polsce. Krupówki to kultowe miejsce z wieloma restauracjami i karczmami – znając Państwa preferencje, możemy doradzić, gdzie warto się udać 🙂

Relaks w saunach lub podczas masażu

Dla Gości mamy specjalną ofertę wypoczynku, którą zapewnia nasze Centrum Rekreacji. Miejsce daje możliwość skorzystania z sauny suchej oraz tężni solankowej. Do apartamentu można zamówić również masaż, który wykona współpracujący z nami specjalista. Taką potrzebę wystarczy zgłosić w naszym biurze i wszystko zorganizujemy. Oferta masaży jest spora – masaż klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, bańską chińską, Kobido lub seans dla dwojga.

Odwiedź nas w marcu!

By Bez kategorii

Lubisz śnieg i zimowe aktywności, ale nie lubisz zakopiańskich tłumów? Koniecznie odwiedź nas w marcu. W górach śniegu jest bardzo dużo, za to liczba turystów znacznie maleje po feriach. Maleją również ceny w naszych apartamentach.

Marzec to czas na skitury

W górach śnieg utrzymuje się najdłużej, a w marcu jest go jeszcze całe mnóstwo. I to nie tylko w Tatrach Wysokich. Również niższe partie pokryte są białym puchem. To dobry czas na skituring – czyli turystykę narciarską. Na specjalnych nartach – przystosowanych zarówno do pieszej wędrówki, jak i jazdy – przemieszczamy się po górskim terenie. Taka forma rekreacji daje wiele możliwości, bo sprawdza się i na płaskim terenie i przy stromych podejściach. Dzięki nartom poruszamy się szybciej, więc więcej możemy zobaczyć. A w marcu dzień nie jest już tak krótki jak na początku zimy!

Dobre warunki na stokach

W marcu dzień staje się dłuższy, częściej też dopisuje pogoda. Słońce za dnia i mróz nocą tworzą idealne warunki narciarskie. Aktualnie wszystkie wyciągi wokół nas działają normalnie. Zmniejszyły się tylko kolejki do kas! Na stokach jest znaczenie luźniej, co docenią zarówno wprawieni narciarze, jak i osoby, które na nartach stawiają dopiero pierwsze kroki. Teraz każdy może cieszyć się nieskrępowaną jazdą.

Puste Krupówki

Oczywiście nie dosłownie – ten najpopularniejszy w Polsce deptak cieszy się zainteresowaniem o każdej porze roku. Ale w marcu spaceruje się tam o wiele swobodniej niż w lutym. Łatwiej też o stolik w licznych restauracjach i karczmach. Po całym Zakopanem porusza się teraz przyjemnie i bez korków.

Atrakcyjne ceny

Za pobyt w naszych apartamentach zapłacisz teraz znacznie mniej niż w tak zwanym wysokim sezonie świąt, sylwestra i ferii. Taka oferta utrzyma się do kolejnych świąt – czyli przez cały marzec można korzystać! Zapraszamy do Apartamentów Pod Gubałówką.

Walentynki w Zakopanem

By Bez kategorii

Kochasz góry i Walentynki chciałbyś spędzić w Zakopanem? A może po prostu na Dzień Zakochanych szukasz romantycznej scenerii rodem z miłosnych komedii? Zapraszamy do naszych apartamentów w stolicy polskich gór. Centrum Zakopanego, 150 metrów od dolnej stacji na Gubałówkę i 300 metrów od Krupówek.

Pobyt u nas to idealny plan na Walentynki. Apartamenty Pod Gubałówką są o krok od najromantyczniejszych wydarzeń w całych polskich Tatrach. Od dolnej stacji na Gubałówkę dzieli nas 150 metrów – a to na szczycie tej góry zaplanowano wyjątkowe atrakcje dla zakochanych.

Jak wygląda harmonogram imprezy?

  • 10:00-16:00 Uwiecznij ten moment – kącik fotograficzny, który na trwałe uwieczni wyjątkowe chwile
  • 10:00-16:00 Jak Was widzą, czyli szybkie 5 minutowe portrety
  • 13:00-16:00 Miłosne nuty, muzyka na żywo w wykonaniu młodych artystek z Akademii Śpiewu w nowoczesnej aranżacji
  • 16:00-21:00 Walentynkowy koncert życzeń, muzyka grana przez DJ z dedykacjami
  • 18:00 Iskry miłości, czyli wspólne odpalenie zimnych ogni oraz dla odważnych – wyznania miłosne słyszane na całą Gubałówkę… nie podpuszczamy, ale w ten sposób można się oświadczyć 😉

Dokładnie 14 lutego Gubałówka zamieni się w Krainę Miłości ozdobioną 1000 balonów serc z helem. Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Restauracją Tarasy Gubałówka i Restauracją Widokówka, które specjalnie na Walentynki przygotowały wyjątkowe, pełne miłości menu!

Wiemy, że nasze apartamenty chętnie wybierają nowożeńcy. Dlatego tym bardziej kibicujemy całemu wydarzeniu. To takie romantyczne wrócić do nas po latach – w tym samym miejscu oświadczyć się i przyjechać na podróż poślubną. Miłość kwitnie w Apartamentach Pod Gubałówką!

Zainteresowanie jest duże, dlatego zapraszamy do rezerwacji ostatnich wolnych apartamentów.

Długie weekendy 2023

By Bez kategorii

Przed nami nowy rok i nowe okazje, żeby odwiedzić Zakopane. A że każdy powód jest dobry, to podpowiadamy, kiedy wziąć dodatkowy dzień urlopu, żeby w górach być jak najczęściej. 2023 daje spore możliwości…

Pierwszy długi weekend będzie w kwietniu za sprawą Wielkanocy. Trzydniowym weekendem możemy cieszyć się w dniach 8-10 kwietnia. I to bez brania dodatkowego urlopu!

Kolejna okazja już na przełomie kwietnia i maja. Trzeba wziąć wolne na 2 maja i majówka potrwa aż pięć dni – od soboty 29 kwietnia do środy 3 maja.

Święto Bożego Ciała wypada w czwartek 8 czerwca. Wystarczy wziąć urlop na piątek 9 czerwca, by skorzystać z czterodniowej przerwy od pracy. Nie musimy chyba dodawać, że późna wiosna, to idealny czas, żeby spacerować po górach i zalanych zielenią dolinach.

W sierpniu ponownie mamy okazję na czterodniowy urlop w górach. Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wypada we wtorek. Biorąc urlop na poprzedzający je poniedziałek, zyskujemy długi weekend w dniach 12-15 sierpnia.

1 listopada 2023 roku to środa. I tu opcje są dwie. Pięć dni wolnego można uzyskać biorąc urlop 30 i 31 października lub 2 i 3 listopada. Można też wziąć cztery dni urlopu na 30-31 października i 2-3 listopada i cieszyć się aż z 9 dni wolnych od pracy.

W listopadzie mamy jeszcze Święto Niepodległości, które wypada w sobotę. Zgodnie z kodeksem pracy daje nam to prawo do dodatkowego dnia wolnego. Jeśli ten dzień odbierzemy w piątek 10 listopada lub w poniedziałek 13 listopada to zyskamy jeszcze jeden trzydniowy weekend.

Rok zamyka grudzień i Święta Bożego Narodzenia, które wypadają w poniedziałek i wtorek. Wystarczy wziąć trzy dni urlopu od środy 27 grudnia do piątku 29 grudnia, by zyskać aż 10 dni wolnych od pracy i cieszyć się zimą w Zakopanem!

Zamień Bon Turystyczny na voucher

By Bez kategorii

Zamień Bon Turystyczny na voucher do naszych apartamentów. Voucher będzie ważny 2 lata i możesz wykorzystać go we wszystkich naszych obiektach. Możesz to zrobić tylko do 30 września 2022 roku.

Dlaczego do 30 września?

To data ważności Polskiego Bonu Turystycznego. Z tym faktem nie możemy nic zrobić, dlatego termin ten jest wiążący. Ale to nic, bo w Apartamentach pod Gubałówką proponujemy wymianę bonu na voucher. Za voucher płacimy bonem i dzięki temu z pobytu w Zakopanem możemy skorzystać też w innych miesiącach tego roku, a nawet w latach kolejnych, bo voucher jest ważny przez 2 lata.

Jaką wartość ma voucher?

Wartość vouchera odpowiada wartości bonu. Nie stracisz więc nawet złotówki! Co więcej, pozostałą opłatę za pobyt uiszczasz dopiero przy rezerwacji wybranego przez siebie terminu. Może to być dowolny czas w roku, w tym święta, ferie i wakacje.

Jak kupić voucher?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zadzwoń lub napisz maila.

Polski Bon Turystyczny – ostatnie miesiące

By Bez kategorii

Polski Bon Turystyczny trzeba wykorzystać do końca września 2022 roku. W naszych apartamentach można zapłacić nim za wakacje lub opłacić zadatek za pobyt planowany w innym terminie tego roku.

Przypomnijmy, za co dokładnie można zapłacić Bonem Turystycznym?

Bonem można zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego. Bon działa wyłącznie na terenie Polski – pełna baza turystyczna dostępna jest na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow. Można go zrealizować płacąc za nocleg w Apartamentach Pod Gubałówką. Wystarczy zgłosić nam taką chęć mailowo lub telefonicznie.

Kiedy można wykorzystać bon?

Bon Turystyczny jest ważny do końca września 2022 roku i do tego czasu trzeba go wykorzystać – co oznacza, że zostało niewiele czasu. Wykorzystanie bonu nie musi oznaczać przymusowych wakacji w sierpniu czy wrześniu ? W Apartamentach Pod Gubałówką można zapłacić bonem zadatek za pobyt w Zakopanem na przykład w grudniu. Dokładnie tak, możecie bonem zapłacić za pobyt w górach w czasie tegorocznych świąt lub innym pasującym Wam terminie. Co więcej, jak zdecydujecie się już teraz, możecie wykorzystać go nawet na przyszłoroczne ferie. Ważne, żebyśmy mieli jeszcze wolne miejsca i żeby zapłacić bonem dopóki jest ważny.

Ile wynosi zadatek?

Wszystko zależy od terminu i długości planowanego pobytu. Rezerwujemy apartamenty już od dwóch nocy. Prosimy o indywidualny kontakt i wtedy to przeliczymy. Płacąc bonem w naszych apartamentach pozostałą kwotę można uregulować w inny, wygodny sposób.

Poznaj nasze Centrum Rekreacji

By Bez kategorii

Rozszerzyliśmy ofertę naszego Centrum Rekreacji. Do tej pory naszym Gościom oferowaliśmy sauny – suchą i parową – oraz tężnię solankową. Teraz do tej oferty dołączyliśmy masaże. Wykonują je profesjonalni masażyści, a wybór jest całkiem spory.

Masaż klasyczny

W zależności od intensywności może być leczniczy, rozluźniający lub pobudzający. Działa przeciwbólowo, rozluźniająco i tonizująco. Świetny wybór dla każdego. (60 minut)

Masaż częściowy

Najczęściej stosowany w bólach kręgosłupa oraz mięśni przykręgosłupowych, pomaga zniwelować patologiczne spięcia spowodowane stresem, przeciążeniem lub złą pozycją ciała. Doskonały również jako masaż zapobiegający powstawaniu zakwasów w mięśniach nóg po intensywnym wysiłku fizycznym. (30 minut)

Masaż relaksacyjny

Jego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych. Wykonywany w spokojnym i wolnym tempie, wprowadza w błogi stan relaksu. (60 minut)

Masaż gorącymi kamieniami

Głęboko rozgrzewający, wyciszający, odprężający i regenerujący – to określenia najlepiej oddające istotę tego masażu. Świetnie poprawia krążenie, powoduje lepsze ukrwienie tkanek, a dzięki temu ich odżywienie. (60 minut)

Masaż Lomi Lomi

Masaż zwany masażem troskliwych rąk. W tradycji hawajskiej wykonywany przed podjęciem ważnych decyzji. Bezkonkurencyjny zabieg relaksacyjny. (90 minut)

Liftingujący masaż twarzy Kobido

Działa na głębokie struktury skóry, w sposób widoczny poprawiając jej gęstość i odżywienie. (60 minut)

Masaż bańką chińską

Polepsza ukrwienie mięśni i skóry oraz jej gęstość i napięcie. Masaż antycellulitowy. (30 minut)

Peeling do wybranego masażu

Kluczowy element pielęgnacji całego ciała. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia i oczyszczenia skóry. (15 minut)

Wyjątkowy masaż dla dwojga

Połączenie różnych technik masażu pozwoli na zapomnienie o codziennych zmartwieniach, odprężenie się, rozluźnienie ciała i umysłu. A wszystko to ciesząc się swoją wzajemną obecnością. (60 minut)

Jak skorzystać z masaży odwiedzając Zakopane?

To proste, wystarczy skontaktować się z naszym biurem, a my umówimy masaż. Można to zrobić osobiście na miejscu lub telefonicznie: 504 730 740.