Skip to main content

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu naprawdę wypocząć tak, aby zapomnieć o przykrościach, o kłopotach dnia codziennego, naładować akumulatory i po prostu wypocząć. Jak jednak to zrobić? Otóż poniżej przedstawiamy idealny przepis, który sprawdzi się bez względu na to, czy jedziemy na trzy tygodnie czy tylko na kilka dni, latem czy zimą.

1) wybierz Zakopane
Przede wszystkim zdecydowanie warto wybrać Zakopane. Czemu? Otóż bliskość gór, ich majestat i wielkość pozwolą nam spojrzeć z perspektywy na dotychczasowe problemy. Ponadto świeże powietrze, góralskie potrawy i muzyka oraz moc atrakcji pozwolą nam znowu odbudować nasze siły fizyczne i witalne. Słowem Zakopane to doskonały wybór na każdą porę roku dla każdego.

2) wybierz Apartamenty pod Nosalem
Jednak Zakopane to miasto, do którego przyjeżdża wielu turystów z niemalże całego świata. Jak zatem znaleźć dobry nocleg w Zakopanem? Taki, który będzie stosunkowo tani, wygodny, komfortowy? Otóż warto wybrać apartamenty pod Nosalem. Wyróżniają się one przede wszystkim wyjątkowym połączeniem tradycji i współczesności w aranżacji, co razem tworzy niepowtarzalną całość. Ponadto apartamenty mają też wszelkie wygody, jakich byśmy potrzebowali.

Co to oznacza? Otóż w każdym apartamencie znajduje się świetnie wyposażona kuchnia, tv, żelazko, suszarka, zmywarka, czysta łazienka. Oczywiście mamy także dostęp do bezpłatnego parkingu oraz szybkiego wifi.

Warto także opisać choćby i pokrótce lokalizację tego apartamentu. Otóż jest to nocleg w centrum! Zaledwie 150 metrów dzieli go od dolnej stacji Gubałówki a 300 metrów od Krupówek. Ponadto mamy tylko 5 minut do znanego i cenionego ośrodka narciarskiego.

3) wybierz najlepszy apartament
Wyżej wspomniane apartamenty w Zakopanem mają jeszcze jedną charakterystyczną cechę. Otóż są one podzielone na 4 grupy: apartamenty typu komfort, standard, premium oraz dwupoziomowe. Generalnie wszystkie one spełniają cechy idealnego noclegu, niemniej jednak różnią się pewnymi drobnymi szczegółami. Otóż apartamenty premium przeznaczone są dla sześciu osób co sprawia, że są idealne dla grupy przyjaciół czy zaprzyjaźnionych rodzin z dziećmi. Apartamenty komfort wyróżnia balkon z pięknym widokiem na Giewont zaś apartamenty dwupoziomowe charakteryzują się wygodną przestrzenią na dwóch piętrach.

4 ) zamów najlepszy pokój
Na sam koniec wystarczy już tylko zarezerwować pokój. Co ważne możemy wcześniej obejrzeć w Internecie wszystkie apartamenty danego typu i później wybrać ten najlepszy dla nas.